7 powodów, dla których warto zrobić laminację brwi z Nanobrow Lamination Kit

Napisany w Brwi, Makijaż przez Katarzyna. B

Czy da się mieć zawsze idealnie ułożone brwi, nienaganne o każdej porze dnia i nocy, w dodatku bez makijażu? Oczywiście! Dzięki Nanobrow Lamination Kit to możliwe! Dziś prezentujemy Ci kompletny zestaw do semipermanentnego liftingu i laminacji brwi, który pozwoli Ci aż przez 6 tygodni cieszyć się efektem idealnych brwi. Zapomnij o tonach kosmetyków i codziennym czasochłonnym malowaniu brwi! Wypróbuj zestaw do laminacji brwi Nanobrow!

zestaw do laminowania brwi nanobrow

Czym jest Nanobrow Lamination Kit?

To praktyczny zestaw do liftingu i laminacji brwi DIY, który zawiera wszystko co niezbędne dla łatwej, szybkiej i bezpiecznej laminacji w domu i w salonie. W jego skład wchodzą:

  • Brow glue (7ml / 0.24 fl oz),
  • StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz),
  • StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz),
  • a także akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu.

Odpowiednio dobrane kosmetyki do laminowania brwi Nanobrow pozwolą Ci w łatwy i szybki sposób ułożyć brwi, nadać im wymarzony kształt i uzyskać piękny łuk brwiowy już po pierwszym zabiegu, aż na 6 tygodni! Profesjonalizm oraz łatwość użycia, wydajność (wystarcza na 10 zabiegów!) oraz szczegółowa, świetnie opisana instrukcja to największe atuty tego doskonałego zestawu do liftingu brwi w duchu DIY!


nanobrow lamination kit

Nanobrow Lamination Kit – prosty w użyciu zestaw do domowej laminacji brwi

Zajrzyj na stronę nanobrow.pl i dowiedz się więcej o jego działaniu


Nanobrow Lamination Kit – 7 powodów, dla których warto go użyć


1. TO KOMPLETNY ZESTAW DO LIFTINGU I LAMINACJI BRWI

Nanobrow Lamination Kit to dopracowany i polecany zestaw do liftingu brwi, który ma wszystko co potrzeba, aby wystylizować i ujarzmić Twoje brwi: od buteleczek z preparatami utrwalającymi, jak i fixerem, klejem oraz zestawem pędzelków i aplikatorów, dzięki którym w mig przeprowadzisz laminację, mając wszystko pod ręką.

2. NANOBROW LAMINATION KIT JEST ŚWIETNY DLA KAŻDYCH BRWI!

Cienkie lub przerzedzone, gęste i w nieładzie – Nanobrow Lamination Kit nada każdym brwiom doskonały wygląd! To udana laminacja cienkich brwi, przerzedzonych, a także grubych i niesfornych, którym trudno nadać kształt wyłącznie kosmetykami do makijażu brwi.

3. DOSKONAŁE EFEKTY PO LAMINACJI

Twoje brwi po zabiegu staną się precyzyjnie ułożone, pogrubione i wyraziste. W lustrze zobaczysz brwi o doskonałym kształcie. Dzięki Nanobrow Lamination Kit wcale nie musisz ich malować, chyba że akurat masz na to ochotę! Natomiast zyskujesz pięknie podkreślone brwi, w idealnym stanie na wiele tygodni.

zestaw nanobrow do laminacji brwi jak działa

4. PRZEJRZYSTA I CZYTELNA INSTRUKCJA ORAZ ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Ten doskonały zestaw do brwi jest bardzo dopracowany: instrukcja jest czytelna, buteleczki ponumerowane, abyś mogła bez żadnego problemu zrobić domową laminację brwi, osiągając świetne rezultaty.

5. WSPANIAŁE BRWI BEZ POPRAWEK PRZEZ WIELE TYGODNI!

To zdecydowanie daje komfort i dodaje pewności siebie: nie musisz sprawdzać, czy Twój makijaż brwi się nie rozmazał i czy brwi wyglądają doskonale, ponieważ z Nanobrow Lamination Kit możesz być pewna, że tak jest. Laminacja utrzymuje włoski w idealnym stanie przez wiele tygodni, dlatego możesz zapomnieć o nerwowym zerkaniu w lusterko, czy wszystko jest ok.

6. ZESTAW DO LAMINACJI DO SALONÓW I NA DOMOWY UŻYTEK

Łatwe użycie, prosta instrukcja i ponumerowane buteleczki to nie tylko domena kosmetyków domowych. Jakość i łatwość stosowania połączona z precyzją i doskonałymi efektami sprawia, że ten zestaw do laminacji sprawdzi się także w salonach urody.

7. NANOBROW LAMINATION KIT JEST WYDAJNY!

Zestaw zawdzięcza swoją wydajność dobrej, dopracowanej formule. Dzięki temu efekt utrzymuje sie 6 tygodni, a sam zestaw wystarczy na 10 użyć! To daje wiele miesięcy wspaniałych brwi!