9 powodów, za które fryzjerzy pokochali Highligting Foam Strips 

Napisany w Kosmetyki, Włosy przez Katarzyna. B

paski do koloryzacji włosów

Nie przesadzimy, jeśli stwierdzimy, że pianki włosów wydane przez maltańską markę Colorcuts są przełomem w koloryzacji i rozjaśnianiu włosów! Jeśli szukasz zamiennika dla nietrwałych i niewygodnych pasków  folii aluminiowej, to właśnie Highligting Foam Strips powinny przykuć Twoją uwagę. Poznaj 10 powodów, za które pokochali je mistrzowie fryzjerstwa!

Dlaczego warto wprowadzić Highligting Foam Strips do swego salonu?

1. Są praktyczne i wygodne

Paski do koloryzacji są fachowo docięte, odpowiednio długie i zapakowane w praktyczne pudełeczko. Szybko i łatwo wydobędziesz każdy listek, dzięki czemu koloryzacja przebiega sprawnie i szybko – to prawdopodobnie najłatwiejsze w użyciu paski do koloryzacji na rynku!  Ponadto są one bardzo elastyczne i idealnie dopasowują się do dłoni, co pozwala na szybkie i wygodne nanoszenie farby na włosy.

2. Paski Highligting Foam Strips są ekologiczne

To gratka dla wszystkich fanek ekologii i miłośniczek trendu zero waste! Paski nadają się do recyklingu, są przyjazne dla środowiska, ponieważ są w 100% biodegradowalne.

3. Skracają czas zabiegu

Są pokryte samonagrzewającą się folią polietylenową, dzięki czemu skracają czas koloryzacji o połowę!

4. Highligting Foam Strips  są wielokrotnego użytku 

Możesz je uprać po użyciu, wysuszyć i stosować ponownie! Jedno opakowanie (200 pasków) to około 1000 pasemek, za bardzo dogodną cenę.

5. Paski od Colorcuts są estetyczne, piękne, komfortowe

lekkie i przyjemne dla klientek i dla stylistów: nigdy więcej kłopotliwej, podartej folii lub splątanej rolki fz folią. Nie ma potrzeby zaginania  krawędzi pasków, ponieważ bez problemu osiągają przylepność po kontakcie  z wilgotnymi produktami do koloryzacji.

6. Kolory pasków Colorcuts mają zastosowanie praktyczne 

Dzięki temu, że w opakowaniu otrzymujesz kilka różnych kolorów pasków, możesz oznaczyć odcienie używanych farb. Dzięki temu zawsze wiesz, jaki kolor jest pod paskiem!

7. Są dogodnej długości

Przemyślana długość pasków, czyli 10,5 na 31 cm pozwala na koloryzację nawet bardzo długich włosów!

8. Dbają o włosy Twoich klientek

Paski Highligting Foam Strips  nie niszczą włosów, co korzystnie wpływa na ich kondycję. Utrzymują optymalną temperaturę podczas rozjaśniania i farbowania włosów.

9. Zapewniają wygodę klientkom 

Paski są lekkie, nie dają uczucia dyskomfortu jak w przypadku tradycyjnej folii. Są miłe w dotyku, nie szeleszczą, a ich żywe kolory poprawiają samopoczucie i podnoszą prestiż salonu!

paski do koloryzacji włosów

Wprowadź innowację do swojego salonu już dziś! Wybierz innowacyjne Highligting Foam Strips – zadbaj o komfort swoich klientek i o środowisko naturalne! Wejdź na stronę www.colorcuts.mt i sprawdź ofertę profesjonalnych gadżetów, które podwyższą standard i splendor Twojego salonu!

ColorCuts Highlighting Foam Strips