Co zrobić, by mieć puszyste włosy? Kosmetyki Ultima Volume Gliss Kur.

Napisany w Kosmetyki, Włosy przez Katarzyna. B

Puszyste i lśniące włosy… Która z nas nie chciałaby mieć takiej fryzury? Niestety u większości z nas kończy się na oklapniętych i cienkich włosach. W jaki sposób dodać fryzurze objętości? Być może sprawdzi się seria kosmetyków Gliss Kur, Ultima Volume.

Włosy bez objętości – przyczyny.

Nie wszystkich Matka Natura obdarzyła bujną fryzurą. Ci, którzy nie mogą pochwalić się puszystymi włosami, uciekają się do przeróżnych metod, aby takową uzyskać. A kiedy się to nie udaje, zadają tylko jedno pytanie: „Dlaczego moje włosy są cienkie?” Cóż, przyczyn jest bardzo dużo. Po pierwsze geny. Jeżeli rodzice, dziadkowie i inni przodkowie nie mieli puszystych włosów, ty też na takie nie licz. Nieprawidłowa pielęgnacja lub korzystanie z niewłaściwych kosmetyków również negatywnie wpływa na objętość fryzury. Wiązanie włosów w „koński ogon” także może je osłabić. Inne przyczyny powstawania cienkich włosów to: uszkodzenia mechaniczne spowodowane nieodpowiednią techniką szczotkowania, brak witamin, zanieczyszczenia ze środowiska zewnętrznego, częste farbowanie lub stylizacja na gorąco.

Kosmetyki Ultima Volume Gliss Kur.

Włosy cienkie i pozbawione objętości możesz pielęgnować kosmetykami marki Gliss Kur. Do serii Ultima Volume należą: szampon i odżywka lub odżywka ekspresowa. Produkty nadają włosom objętość, sprężystość i lekkość. Delikatnie unoszą pasemka u nasady, wygładzają i odżywiają. Produkty nie obciążają włosów, ponieważ nie zawierają silikonów. W ich skład wchodzą natomiast mikroelementy i morski kolagen. Szampon jest dostępny w dwóch wersjach: 250 i 400 ml; pojemność odżywek wynosi 200 ml. Szampon i odżywkę nakładamy na mokre włosy, a następnie dokładnie spłukujemy. Odżywką ekspresową spryskujemy wilgotne lub suche włosy. Pozostawiamy do wchłonięcia; nie spłukujemy. Podczas aplikacji należy chronić oczy. Odżywkę przechowuje się w ciemnym miejscu w pozycji pionowej. Przed użyciem trzeba wstrząsnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *