Odżywka do rzęs Nanolash – nowa jakość spojrzenia

Napisany w Kosmetyki, Oczy przez Katarzyna. B

Co decyduje o tym, że odżywka do rzęs jest bardzo dobra? Niewątpliwie jakość. Jednak na jakość składa się wiele czynników. Są to między innymi: sposób aplikacji i dostarczenia do cebulek rzęs aktywnych składników, szybkość działania, efekty osiągnięte podczas kuracji, zastosowane składniki. Jak pod tymi względami sprawdza się odżywka do rzęs Nanolash?

nano_underwater

Jeżeli chcemy w sposób kompleksowy zadbać o rzęsy, należy zacząć ich pielęgnację od samych cebulek. To właśnie z tego miejsca rozprowadzane są substancje odżywcze do pozostałych części włosków. Analogicznie dbamy o kwiaty w ogrodzie: podlewamy korzenie lub dodajemy nawóz do ziemi, by liście, łodyga i kwiat mogły rosnąć. Dzięki stosowaniu specjalistycznych produktów kosmetycznych, odżywione zostają całe rzęsy: łodyga, korzeń, cebulki, a także ujścia włosków. Jednak by móc profesjonalnie zadbać o rzęsy, należy w odpowiedni sposób dostarczyć im składników odżywczych. Dlatego mając na uwadze zależność aplikacji od pielęgnacji rzęs, stworzono odżywkę do rzęs Nanolash.

Jak wygląda aplikacja odżywki do rzęs Nanolash?

Aplikatorem jest spiczasty pędzelek, przystosowany do nakładania kosmetyku przy ujściu mieszków włosowych. Taki rodzaj aplikacji zapewnia natychmiastowe przedostanie się składników Nanolash do cebulek rzęs. Tym samym już od pierwszej aplikacji rzęsom dostarczone zostają wszystkie te substancje, które powodują ich wzrost, poprawę objętości, regenerację i wzmocnienie. O czym jeszcze należy wiedzieć podczas aplikacji? Przed nałożeniem odżywki do rzęs Nanolash, obowiązkowo trzeba wykonać bardzo dokładny demakijaż. Skóra powiek musi być czysta i sucha, żeby produkt mógł wchłonąć się i zacząć oddziaływać na rzęsy. Aplikację powtarza się każdego wieczora do momentu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Trwa to zazwyczaj około trzech miesięcy. Jak używać aplikatora? Pędzelkiem maluje się cienką kreskę u nasady rzęs na górnej i dolnej powiece. Nanolash wchłania się zaraz po aplikacji. Mimo płynnej konsystencji, odżywka nie spływa do oczu.

Ile trwa i jakie są efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash?

Szybkie działanie Nanolash możliwe jest między innymi dzięki metodzie aplikacji i składowi. Pierwsze efekty pojawiają się po dwóch lub trzech tygodniach. Na końcowe rezultaty kuracji należy poczekać nieco dłużej, bo dwa lub trzy miesiące. Cała kuracja trwa około sześciu miesięcy. W pierwszych tygodniach kuracji widoczna jest poprawa ogólnej kondycji rzęs, następuje ich regeneracja i odżywienie. Pod koniec miesiąca włoski stają się grubsze, gęściejsze, dłuższe i mocniejsze. Po trzech miesiącach długość i objętość rzęs są wyraźnie podwojone. Po tym czasie zaleca się stosowanie odżywki Nanolash co kilka dni dla podtrzymania osiągniętych efektów. W trakcie całej kuracji wyrastają nowe rzęsy – widoczne jest to zwłaszcza w wewnętrznych kącikach oczu. Po zakończeniu sześciomiesięcznej kuracji długość, gęstość i poziom odżywienia rzęs nadal się utrzymują; efekty są długotrwałe.

Czy składniki wpływają na skuteczność i efekty w kuracji odżywką do rzęs Nanolash?

Mają tu one decydujące znaczenie. Dzięki zastosowaniu składników wysokiej jakości, w krótkim czasie rzęsy zostają dogłębnie odżywione, wzmocnione i odbudowane. Aktywne składniki pobudzają wzrost nowych rzęs i zwiększenie objętości włosków już pokrywających brzegi powiek. W Nanolash zastosowano także naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Stąd w jej skład wchodzą ekstrakty z kwiatów i owoców. Odżywka nie zawiera barwników i innych sztucznych substancji, nie jest perfumowana. Oznacza to, że mogą korzystać z niej osoby posiadające wrażliwą lub suchą skórę w okolicach oczu.

Dla kogo przeznaczona jest odżywka do rzęs Nanolash?

Kosmetyk dedykowany jest w głównej mierze paniom; mogą używać go też mężczyźni, którzy potrzebują poprawy kondycji rzęs lub w wyniku choroby i intensywnego leczenia stracili rzęsy i brwi. Stosowanie Nanolash zaleca się wszystkim osobom, które posiadają krótkie, jasne i zniszczone rzęsy oraz tym, których czekają ważne uroczystości lub wydarzenia i muszą w krótkim czasie poprawić stan swoich rzęs (odżywka świetnie sprawdzi się przed weselem lub studniówką). Osoby, które cierpią na choroby oczu lub skóry, alergicy i osoby w trakcie chemioterapii, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz niepełnoletni nie mogą używać Nanolash. Osoby, które noszą szkła kontaktowe mogą poddać się kuracji Nanolash – odżywka jest bezpieczna, nie powoduje żadnych podrażnień i skutków ubocznych związanych z funkcjonowaniem aparatu wzrokowego lub skórą twarzy.

Komentarze