Serum z witaminą C firmy Nanoil, czyli całoroczna ochrona skóry 

Napisany w Kosmetyki przez Katarzyna. B

Bardzo często rezygnujemy z serum z witaminą C na rzecz popularnego retinolu czy kwasów…zupełnie niepotrzebnie! To właśnie witamina C opóźnia proces starzenia się skóry, rozjaśnia przebarwienia, a także odpowiada za prawidłowe nawilżenie. Serum z witaminą C firmy Nanoil to kosmetyk, który zapewni całoroczną ochronę naszej skóry. To jak, skusicie się? 

Witamina C – potrzebna nam jest cały rok

Bardzo często o witaminie C przypominamy sobie w okresie jesienno-zimowym. Nic dziwnego, bowiem właśnie wtedy dopada nas przeziębienie, a witamina C może zapobiec chorobom, lub je zwalczyć. Niemniej jednak witaminę C powinnyśmy suplementować przez cały rok i tym samym wzmacniać swoją odporność! Ale oprócz suplementacji, warto zaopatrzyć się również w serum z witaminą C, które rewelacyjnie wpłynie na naszą twarz.

Serum z witaminą C – kosmetyk, który potrzebny nam jest cały rok  

W pielęgnacji witamina C jest znana od bardzo dawna! Oczywiście kiedyś nie było tak zaawansowanych kosmetyków, a nasze babcie radziły sobie i stosowały świeżo wyciśnięty sok z cytryny na przebarwienia. Dzisiaj natomiast mamy znaczne ułatwienie i możemy kupić serum z witaminą C, które znacząco poprawi kondycje i wygląd naszej skóry. Serum z witaminą C jest potrzebne przez cały rok – ponieważ o każdej porze roku warto zapewnić swojej skórze ochronę. Nawet duże słońce i największe mrozy nie są przeciwwskazaniem do używania serum z witaminą C.

Serum z witaminą C – szkodzi latem – MIT 

Niestety bardzo często powtarzanym mitem jest to, że serum z witaminą C szkodzi nam latem, bo powoduje przebarwienia. Oczywiście to nieprawda! Serum z witaminą C jak najbardziej możemy (a nawet powinnyśmy) stosować cały rok. Witamina C zawarta w serum Nanoil jest w całkowicie bezpiecznym stężeniu i nie ma obaw, aby stosować ten produkt przez cały rok. Warto dodać, że witamina C rozjaśnia przebarwienia, a nie powoduje ich powstawanie! Mit powstał chyba dlatego, że witamina C w wyższych stężeniach może powodować podrażnienia. Pamiętajmy, że przebarwienia są spowodowane brakiem odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, a nie używanie serum z witaminą C. Dlatego niezależnie od tego, czy używamy serum z witaminą C, czy nie – codziennie używajmy kremów z filtrem SPF 50. 

Nanoil serum z witaminą C – dla kogo? 

Serum z witaminą C firmy Nanoil sprawdza się przy każdym rodzaju cery. Śmiało mogą z niego korzystać posiadaczki cery wrażliwej, suchej, trądzikowej, tłustej i dojrzałej. Stężenie zawarte w serum Nanoil nie powinno spowodować podrażnienia nawet najbardziej wymagającej, czy wrażliwej skóry. 

Nanoil serum z witaminą C  – jak działa? 

Serum z witaminą C firmy Nanoil działa na naszą skórę już od pierwszego użycia, a efekty jego stosowania są następujące:

  • chroni skórę przed starzeniem się
  • spłyca zmarszczki
  • wyrównuje koloryt skóry
  • chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych
  • nawilża i odżywia skórę
  • przywraca skórze blask

Nanoil serum z witaminą C  – jak używać? 

Aby efekty były jak najlepsze, powinnyśmy na stałe włączyć serum z witaminą C w swoją całoroczną rutynę pielęgnacyjną. Serum z witaminą C powinno używać się po zastosowaniu toniku – na jeszcze wilgotną skórę. Serum z witaminą C z firmy Nanoil śmiało możemy używać zarówno wieczorem, jak i rano. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jeśli używamy serum z witaminą C, to po jego aplikacji nie zapomnijmy o nałożeniu kremu z SPF. To naprawdę bardzo ważne!

Dlaczego warto wybrać serum z witaminą C firmy Nanoil?

Serum z witaminą C firmy Nanoil w porównaniu z serami innych firm różni się tym, że ma zdecydowanie większą pojemność, bo aż 50 ml, podczas gdy większość firm ma produkty o pojemności 30 ml. Oprócz tego skład serum Nanoil jest starannie dobrany i nie zawiera zbędnych konserwantów ani substancji zapachowych. Warto wspomnieć o tym, że skład jest w pełni wegański. Ostatnią kwestią jest cena – jak na taki skład, pojemność i potwierdzone działanie cena tego produktu jest naprawdę niska! Polecamy zamówić serum z witaminą C bezpośrednio ze strony producenta: www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *