Ładne oczy masz! Serum Advanced Night Repair Eye Estee Lauder

Napisany w Kosmetyki, Oczy, Skóra przez Katarzyna. B

Szyja, dekolt i skóra pod oczami. To miejsca, po których każdy stwierdzi, ile masz lat. Jeżeli nie chcesz, aby ktoś dodał ci kilkanaście lat, zadbaj odpowiednio o swoje ciało. Szyję i dekolt należy codziennie nawilżać. Natomiast pod oczy połóż serum od Estee Lauder, Advanced Night Repair Eye.

Advanced Night Repair Eye Estee Lauder

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i potrzebuje specjalistycznej pielęgnacji. Te partie twarzy zazwyczaj szybko pokrywają się siateczką zmarszczek. Pojawiają się zasinienia i opuchnięcia. Oczywiście nie tylko wiek wpływa na stan skóry wokół oczu. Postarzać nas mogą również: zła dieta, stres, spożywanie alkoholu, palenie papierosów i przyjmowanie niektórych leków. Procesy starzenia się skóry można opóźnić i sprawić, aby były mniej widoczne. Służy do tego serum marki Estee Lauder, Advanced Night Repair Eye.

Serum Advanced Night Repair Eye od Estee Lauder przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry. Polecane jest osobom, które posiadają suchą skórę wokół oczu, opuchnięcia, cienie i zmarszczki pod oczami. Przy systematycznym stosowaniu serum pomaga zregenerować, nawilżyć i wygładzić skórę. Kosmetyk nie zatyka porów, został przetestowany dermatologicznie i okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych – jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.

Produkt Advanced Night Repair Eye od Estee Lauder stosuje się codziennie rano i wieczorem. Aplikatorem wyciskamy na dłoń kilka kropel serum. Następnie rozsmarowujemy je na skórze pod oczami. Po każdej aplikacji należy wypłukać aplikator. Serum ma żelową konsystencję; łatwo nakłada się i szybko wchłania. Serum Advanced Night Repair Eye znajduje się w brązowo – złotym opakowaniu, którego pojemność wynosi 15 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *