Lakiery hybrydowe 5w1 – czym są? Przełom w manicure czy totalna pomyłka?

Napisany w Kosmetyki przez Katarzyna. B

lakier hybrydowy 5w1

Lakier, który nie wymaga ani bazy, ani topu? Co więcej – nadaje się do przedłużania płytki? Czy to przełom w dziedzinie manicure hybrydowego, czy może kompletna porażka, na którą szkoda czasu i pieniędzy? Sprawdź, czym jest lakier hybrydowy 5w1, jak działa i jak się go stosuje.

Lakier hybrydowy 5w1 – co to takiego?

Lakiery hybrydowe 5w1 to nowość na rynku i przełom w dziedzinie manicure hybrydowego. Pozwala oszczędzić czas i pieniądzem, a jednocześnie zapewnia doskonały efekt na paznokciach, który przetrwa bez uszczerbku przez wiele tygodni.
Wyjątkowy lakier hybrydowy, który ma 5 właściwości. Lakier hybrydowy 5w1 jest jednocześnie:

 • bazą,
 • kolorem,
 • topem,
 • preparatem do przedłużania płytki,
 • lakierem do french manicure.

Lakier hybrydowy 5w1 – kiedy i jak stosować?

Lakiery hybrydowe 5w1 możesz stosować podczas każdego manicure hybrydowego: niezależnie od tego, czy chcesz go użyć jako bazy, czy jako koloru, albo przedłużyć i nadbudować złamany paznokieć – lakier hybrydowy za każdym razem sprawdzi się idealnie. Możesz na niego nakładać inne, intensywne kolory, lub zostawić dwie warstwy, tworząc elegancki, delikatny i biznesowy look.

Ten lakier to po prostu możliwość stworzenia perfekcyjnej stylizacji hybrydowej przy pomocy jednego produktu! Lakiery hybrydowe 5w1 z oferty to też świetny produkt do tworzenia french manicure. Ten lakier to doskonała opcja dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym manicure hybrydowym.

Lakier hybrydowy 5w1 – kolory, które są wiecznie modne

Wśród proponowanych kolorów nie ma mocnych i odważnych odcieni, ponieważ lakier nie sprawdziłby się wówczas w roli bazy. Królestwo lakierów hybrydowych 5w1 to przede wszystkim beże, delikatne odcienie różu i wszelkie kolory nude, które są jednocześnie bardzo piękne i efektowne. Nadają się do pracy, na spotkanie biznesowe, a także na wyjątkowe okazje, które wymagają eleganckiego, ale dyskretnego manicure. Co więcej – jesli tylko znudzi Ci się subtelny beż lub brudny, delikatny róż – zawsze możesz użyć cleanera i dołożyć inną, kolorową warstwę wybranego przez siebie lakieu – wówczas odcień 5w1 stanie się bazą, a Ty będziesz miała nowy manicure w zaledwie kilka chwil!

Lakier hybrydowy 5w1 – jak nakładać | krok po kroku

 1. Opracowanie płytki
  Opracowujemy paznokieć (wypiłuj, odsuń skórki i odtłuść).
 2. Nałóż pierwszą warstwę lakieru 5w1
  Bezpośrednio na płytkę zaaplikuj jedną warstwę lakieru hybrydowego 5w1 w wybranym przez siebie odcieniu kolorystycznym.
  Grubość warstwy zależy od efektu, jaki pragniesz uzyskać. Do nadbudowania lub przedłużenia paznokcia należy zastosować większą ilość lakieru. Jeśli chcesz po prostu nałożyć kolor – lakier nakładaj tak jak każdy inny kolorowy lakier hybrydowy, czyli delikatną, niezbyt grubą warstwą uważając, by nie zalać skórek.
 3. Utwardź lakier w lampie UV lub LED
 4. Powtórz czynność
  Jeśli chcesz uzyskać wyraźniejszy kolor – nałóż kolejną warstwę lakieru hybrydowego 5w1 i utwardź ja w lampie.
 5. Odtłuść paznokieć za pomocą cleanera
  Na koniec – tak jak w przypadku każdej hybrydy – odtłuść płytkę, w celu ściągnięcia warstwy dyspersyjnej. Stylizacja gotowa, lakier nie wymaga użycia topu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *