Semilac One Step Hybrid, czyli rewolucja w manicure hybrydowym

Napisany w Kosmetyki przez Katarzyna. B

O zaletach manicure hybrydowego nie trzeba już nikomu opowiadać – są piękne, trwałe i łatwe do zrobienia. Czy aby na pewno? Najczęstsza obawa dotyczy właśnie tego, czy ze zrobieniem hybryd poradzimy sobie same. Semilac wychodzi naprzeciw tym obawom i prezentuje nowość: One Step Hybrid, czyli lakier hybrydowy, który… nie wymaga bazy ani topu!

Niektórzy mówią, że to prawdziwa rewolucja w manicure hybrydowym, bo do tej pory największą przeszkodą w tym, żeby regularnie robić go w domu, była czasochłonność. Żeby osiągnąć wymarzony efekt trzeba było odpowiednio przygotować i odtłuścić paznokcie, nałożyć warstwę bazy, utwardzić, nałożyć lakier, utwardzić, ponownie nałożyć lakier, utwardzić, a na koniec pokryć wszystko topem, który również wymaga utwardzenia. Czasochłonne, prawda?

Za sprawą Semilac One Step Hybrid cały ten proces ma zamknąć się tylko w trzech krokach: przygotowanie paznokci, malowanie lakierem i utwardzanie. Bez dodatkowych produktów i bez kłopotu.

Manicure hybrydowy z Semilac

Jedną z najpopularniejszych firm w kwestii manicure hybrydowego jest właśnie Semilac. Marka pionierska, jeśli chodzi o produkty dedykowane paznokciom – jest na rynku od wielu lat i doskonale zna potrzeby kobiet. Nic więc dziwnego, że w jej ofercie znajdziemy wiele lakierów, odżywek i kosmetyków wybieranych przez tysiące kobiet na świecie, a także polecanych przez profesjonalistów.

Niestety mimo bogatej gamy kolorów, trwałości i dużego wyboru produktów, dla wielu osób lakiery hybrydowe Semilac nadal były produktami trudniejszymi w użyciu niż zwykły lakier. Dobre do salonu urody, ale nie do domowego użytku. Na szczęście to już przeszłość, bo eksperci Semilac stworzyli nowość – lakiery hybrydowe, które nałożysz szybciej i łatwiej. Czy to oznacza, że w manicure hybrydowym właśnie dzięki Semilac nastąpi rewolucja?

Nowość! Semilac One Step Hybrid

Na czym polega innowacja, którą Semilac wprowadza swoimi lakierami z serii One Step Hybrid? To lakiery hybrydowe tak proste do nałożenia jak zwykły lakier. Wielu wydawało się to niemożliwe, bo przecież nie da się mieć tak doskonałej trwałości bez zastosowania wielu warstw utrwalanych pod lampą. A jednak da się.

Semilac One Step Hybrid to unowocześniona formuła lakieru hybrydowego, która nie wymaga bazy ani topu, co oznacza dwa etapy mniej. Nie trzeba przygotowywać do niego płytki paznokcia przez nałożenie i utwardzenie topu, a po pomalowaniu zyskuje trwałość tak dobrą, jak po zabezpieczeniu bazą, więc ją też można pominąć. Co ważne wystarczy tylko jedna warstwa, bo lakiery Semilac One Step Hybrid są nasycone kolorem i mają naprawdę dobre krycie.

Semilac One Step Hybrid – sposób użycia

Jak poprawnie zaaplikować lakier do paznokci One Step Hybrid od Semilac? Choć nazwa sugeruje tylko jeden krok, to jest ich kilka. Nie wolno bowiem zapomnieć o wstępie do każdego manicure i jego odpowiednim zakończeniu.

Aplikacja One Step Hybrid:

  1. Skróć paznokcie i nadaj im odpowiedni kształt.
  2. Zmatuj płytkę polerką i odtłuść paznokcie.
  3. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego.
  4. Utwardź w lampie zgodnie z zaleceniami.
  5. Możesz (ale nie musisz!) nałożyć kolejną warstwę.
  6. Utwardzony lakier przetrzyj odtłuszczaczem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *