TOP 5 tuszy do rzęs, które warto znać!

Napisany w Kosmetyki, Makijaż, Oczy, Rzęsy przez Katarzyna. B

Piękne, długie i grube rzęsy w kilka chwil? Bez udziału kosmetyczki i chemicznego kleju do rzęs? Okazuje się, że to możliwe! Wystarczy jedynie poświęcić chwilę na wybór idealnej maskary, co jednak okazuje się wyjątkowo problematyczne. Wiele tuszy do rzęs po prostu nie cechuje się efektywnym działaniem, osypując się, niszczy cały makijaż. Właśnie dlatego powstał ranking TOP 5 produktów, którym panie mogą spokojnie zaufać!

tusz do rzęs ranking

TOP 5 tuszy do rzęs, które warto przetestować!

Dzięki temu zestawieniu, wybór idealnego tuszu do rzęs już nigdy nie powinien być trudny! Zebrane w rankingu maskary odpowiadają oczekiwaniom współczesnych kobiet. Podczas tworzenia rankingu, uwzględnione zostały takie cechy, jak np.:

  • trwałość produktu;
  • wygoda aplikacji;
  • szczoteczka, jaka została dołączona do tuszu.

Są to poniekąd najważniejsze czynniki, warunkujące wybór odpowiedniej maskary. Czas więc poznać tusze do rzęs, które pozwolą paniom osiągnąć spektakularne efekty w codziennym makijażu rzęs. 

1. Tusz do rzęs Nanolash

nanolash mascara

Pierwsze miejsce przypada tuszowi do rzęs Nanolash. Jest to maskara, która spełniła oczekiwania już tysięcy kobiet na całym świecie, a panie wyrażają się o niej w samych superlatywach.

Warto zacząć od trwałości produktu. Tusz do rzęs Nanolash posiada idealną konsystencję, która sprawia, że świetnie pokrywa on włoski. Dzięki niej maskara wysycha szybko i nawet jeśli panie zdecydują się na stopniowanie efektu poprzez dodanie kolejnej warstwy tuszu, nie muszą się obawiać, że tusz zacznie się kruszyć i osypywać. Kosmetyk nie rozmazuje się także pod wpływem wilgoci.

Ważną cechą jest także różnorodność samej maskary. Producent wypuścił na rynek dwie wersje tuszu, czym dał paniom możliwość wyboru idealnego produktu. Na stronie marki widnieją:

Oba produkty wyposażone są w perfekcyjnie wyprofilowane szczoteczki, wykonane z silikonu. Pozwalają ona na precyzyjne rozczesanie włosków i pokrycie ich maskarą od nasady, aż po same końce.

2. Lashcode Mascara

Na kolejnym miejscu znajduje się tusz do rzęs Lashcode Mascara. Jest to produkt cieszący się bardzo dobrą opinią. Trzeba zaznaczyć, że tusz jest bardzo trwały. Panie, które już z niego skorzystały jasno zaznaczają, że nie osypuje się on i nie kruszy w ciągu dnia.

Warto wskazać tu na fakt, że Lashcode Mascara nie jest oznaczona jako tusz wodoodporny, aczkolwiek panie wskazują, że nie rozmazuje się ona pod wpływem wilgoci.

Jeśli zaś chodzi o szczoteczkę dołączoną do Lashcode Mascara, to również nie można jej nic zarzucić. Jest ona wyprofilowana w optymalny sposób, dzięki czemu aplikacja produktu stanie się prawdziwą przyjemnością, a panie nie będą musiały się martwić o ewentualne grudki na rzęsach.

3. Maxi Lash So Volume

Maxi Lash So Volume to tusz o działaniu pogrubiającym. Ma on dodać rzęsom spektakularnej objętości i sprawić, że włoski staną się bardziej widoczne. Panie wskazują na to, że osiągnęły zamierzony efekt, jednak dopiero po nałożeniu drugiej warstwy produktu. Jednak z racji tego, że Maxi Lash So Volume wysycha dość szybko, nie będzie to większym problemem.

Szczoteczka jest dość dobrze wyprofilowana. Posiada krótkie włókna, które zwężają się przy czubku. Nie powinno to więc sprawić żadnych utrudnień podczas aplikacji. Jednakowo panie muszą mieć na uwadze to, że pod wpływem wyższych temperatur tusz zaczyna się rozmazywać i zostawiać ślady na powiece. W ciągu całego dnia może zacząć się osypywać, szczególnie jeśli panie nałożą więcej warstw.

4. Mac Mineralize Multi-Effect Lash

Na kolejnym miejscu w rankingu znalazł się tusz Mac Mineralize Multi-Effect Lash. Jest to tusz do rzęs od znanej marki, który również należy do jednych z najlepszych. Warto zacząć od szczoteczki, która jest dobrze wyprofilowana. Nie powinna ona sprawiać problemów podczas aplikacji produktu.

Mac Mineralize multi-Effect Lash pozwoli osiągnąć zamierzony efekt już po pierwszej warstwie. Jednocześnie panie powinny przygotować się na to, że pod koniec dnia, może on zacząć się delikatnie kruszyć i osypywać. Panie nie powinny także zabierać tuszu do sauny – ma on tendencję do rozmazywania się podczas kontaktu z wilgocią.

5. Revlon Grow Luscious Bold Lacquer

Kolejnym tuszem do rzęs, na który warto zwrócić uwagę, jest Revlon Grow Luscious Bold Lacquer. Jest to tusz całkiem dobry, choć pojawiały się w stosunku do niego pewne zastrzeżenia. Jednak rozpoczynając od pozytywnych aspektów, należy wskazać na szczoteczkę. Jest ona mocno standardowa. Posiada krótkie, gęsto rozstawione włosie i rozczesuje rzęsy.

Mankamentem jest jednak trwałość tuszu, który nie tylko kruszy się pod koniec dnia, ale także ma tendencję do odbijania się na powiekach w kontakcie z wyższymi temperaturami.

TOP 5 produktów, które zostały przedstawione w powyższym rankingu, uznane są za jedne z najlepszych. Tusz do rzęs Nanolash zajmuje pierwsze miejsce, gdyż najbardziej zbliżył się do ideału. Panie mogą przetestować wskazane maskary i wybrać najlepszą dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *