Piękne spojrzenie z rzęsami w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash!

Napisany w Kosmetyki, Makijaż, Oczy, Rzęsy przez Katarzyna. B

Piękne i długie rzęsy w 10 minut? To marzenie każdej z kobiet. Matka natura w tym zakresie jednak nie jest zbyt hojna. Warto jednak skorzystać z dostępnych rozwiązań, by te drobne niedoskonałości poprawić. Jednym z nich są sztuczne rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash!

sztuczne rzęsy kepki

Dlaczego kępki DIY Lash Extensions od Nanolash są coraz popularniejsze?

Nie da się ukryć, że każda z kobiet, od dawna eksperymentuje z różnymi produktami do rzęs. Zwykle są to tusze i odżywki, które mają włoski odżywić i poniekąd pobudzić do wzrostu. Niestety, w przypadku tego typu kosmetyków efekty mogą być czasowe lub pojawić się po dłuższym czasie.

Rzęsy stały się najważniejszym elementem wizerunku. Dzięki nim można nie tylko podkreślić oczy, ale także sprawić, że spojrzenie wyda się bardziej tajemnicze i efektowne.

Warto zwrócić uwagę na to, że do tej pory najlepszym sposobem było wykonanie trwałej stylizacji rzęs. Panie jednak szybko zauważyły, że jest to nie tylko kosztowne, ale także czasochłonne.

Właśnie dlatego coraz większa uwaga zwracana jest na rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions! Są to rzęsy do samodzielnej aplikacji, które posiadają wiele zalet. Wśród nich można wskazać na:

  • miękkość i lekkość– gotowe kępki rzęs do domowej aplikacji są niewyczuwalne podczas noszenia
  • pozwalają na łatwe i szybkie przedłużanie rzęs w domu – aplikacja zajmuje jedynie 10 minut;
  • trwałość – rzęsy mogą się utrzymać nawet przez 5 dni;
  • perfekcja– kępki DIY Lash Extensions zostały zaprojektowane w taki sposób, by idealnie imitować naturalne włoski.

Biorąc pod uwagę wymienione wyżej atuty, nie można się dziwić, dlaczego tak wiele kobiet zdecydowało się przetestować sztuczne rzęsy do aplikacji w domu!

rzęsy kępki przed i po

Jakie wersje kępek DIY Lash Extensions można kupić?

Na stronie Nanolash, producenta kępek DIY Lash Extensions, można znaleźć wiele wersji rzęs do samodzielnej aplikacji. Występują one w formie pojedynczego kompletu. Składa się on z 36 kępek, w 8 modelach do wyboru. W każdym opakowaniu znajdują się 3 rozmiary: 10 mm, 12 mm i 14 mm.

Takie kępki pozwolą wykonać stylizację w typie Hollywood Volume, ale także delikatne przedłużenie, idealne na co dzień.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Oprócz kępek zawiera on inne akcesoria, które mają ułatwić samodzielne wykonanie aplikacji.

W zestawie znajdują się:

  • bonder Nanolash – jest to preparat, który pozwala na doklejenie kępek;
  • remover Nanolash – ten preparat rozpuszcza bonder i pozwala na bezproblemowe zdjęcie aplikacji;
  • sealer Nanolash – dzięki niemu można usunąć lepką warstwę bondera;
  • pęseta do rzęs.
rzesy gotowe kepki nanolash

Jak przykleić kępki rzęs w domu?

Przyklejenie rzęs od Nanolash zajmuje jedynie 10 minut. Nie ma znaczenia, czy panie mają jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie. Całą aplikację rozpoczyna nałożenie warstwy bondera. Trzeba odczekać około 30-60 sekund, by zyskał on pełną lepkość. Następnie przy pomocy pęsety należy umocować kępkę od spodu naturalnych rzęs, około 1 mm od linii wodnej. Całość wystarczy pokryć sealerem.

Panie mogą wykorzystać 4 lub 5 kępek do samodzielnej aplikacji, w zależności od tego, jaki efekt chcą uzyskać. Wykonana stylizacja rzęs powinna utrzymać się do 5 dni.

Kępki DIY Lash Extensions – innowacja w dziedzinie samodzielnej stylizacji rzęs

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt premium, który staje się wśród kobiet coraz popularniejszy. Miękkie, lekkie kępki rzęs umożliwiają wykonanie aplikacji w jedynie 10 minut.

Panie mogą zrezygnować z wizyt u kosmetyczki. Kępki DIY Lash Extensions są przeznaczone do aplikacji w warunkach domowych. Są one idealnie dopasowane do kształtu oka, a także imitują naturalne włoski.

Dzięki rzęsom do samodzielnej aplikacji każda z kobiet może zmienić swój wizerunek w jedynie 10 minut!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *